Araçlarımız

AraçlaımızAnkara evden eve nakliyatta başarılı bir firma olmak için gerek ekipmanların iyi olması olsun gerek elemanların çalıştıkları dallarda iyi yetişmiş profesyonel insanlardan oluşması olsun bunların yanısıra araçlarında gerekli donanıma sahip olması gerekmektedir. Ankara nakliyat piyasasında çalışan araçlarımız çelik kasalı ve içerisi özel yapım suntalarla döşelidir ve eşyalara hiç zarar gelmemesi için üstleri’de halı kaplıdır. Hassas olan cam eşyalar ve ambalaj yapılmadan taşınan eşya olursa’da bu aracın içerisinde battaniye atılır ve istif’de köşelere yaslandırılır bu maksatla’da eşyalara hiç zarar gelmez ve müşteriye karşı utanılmaz amaçlıdır. Firmamız olarak önce müşteriye verilen önem olduğu için araçlarımıza’da ona göre yeterli malzemeleri yerleştirmekteyiz. Ambalaj malzemesi olarak özel yapım battaniyeler + köpüklü naylon + streç folyo ve 5’er adet ambalaj ipi bulunmaktadır.

Araçlarımızın bazıları’da içerisi formika kaplıdır yani halı döşenmemiştir. Bu araçlarımızı’da genellikle şehir dışlarında kullanmayız çünkü götürdüğümüz eşya ev eşyası olabilir ama malum boş dönmemek için şartlar neyi gerektiriyorsa ona uyarak farklı bir malzeme yüklemekte zorunda kalabiliriz. Buna istinaden uyguladığımız nakliyat araçlarımız için bazı önlemleri’de yok saymıyoruz. Araçlarımız 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 olmak üzere farklı boyutlarda kasalarımız’la yolumuza devam etmekteyiz. Bu maksatla boy boy olan araçlarımıza müşterinin ev eşyası durumuna göre araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Firmamız olarak elemanlarımız ve yönetici vasfındaki arkadaşlarımızın müşterilerine ve bizlere kazandırmaları için  elimizden geleni yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir